Skocz do zawartości
karol86

Jak rozruszać forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w związku z powyższym, mógłbym prosić moderację ( @AnT, @chwialek) forum, o usunięcie tematów zamieszczonych przez mą osobę, z działów m.in. - Biblioteczka, Niefoto itp.- w których to jest „zerowa dyskusja”, i z racji tego iż drażnią innych użytkowników forum, jako iż są materiałami zaczerpniętymi z innych źródeł, tym samym też nie ujmują, czy też nie dodają znaczącej merytoryki temu forum.
W miejsce wyżej wymienionych, mogłyby by znaleźć się opisy i doświadczenia forumowiczów z wieloletnim stażem akwarystycznym i tym samym wzbogacić forum, w treści o wiele bardziej merytoryczne i zrozumiałe  gdyż pochodzące z praktyki własnej, a tym samym o wiele cenniejsze dla ogółu akwarystów morskich.

Liczę na wyrozumiałość i nalegam 

z góry dziękuje 

-Osmo-

Edytowane przez Osmodeusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Osmodeusz napisał:

W miejsce wyżej wymienionych, mogłyby by znaleźć się opisy i doświadczenia forumowiczów z wieloletnim stażem akwarystycznym i tym samym wzbogacić forum, w treści o wiele bardziej merytoryczne i zrozumiałe  gdyż pochodzące z praktyki własnej, a tym samym o wiele cenniejsze dla ogółu akwarystów morskich.

z góry dziękuje 

-Osmo-

A ja protestuję!

To, że jest zerowa dyskusja nie znaczy, że temat jest olewany. Wręcz przeciwnie, większość czyta i poszerza swoje horyzonty. Gdyby nie ten tekst, nigdy nie zrozumiałbym, po co trzyma się te korale.

Osmo, nie przeginaj 

Pleasse👊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Osmodeusz napisał:

z góry dziękuje 

-Osmo-

9 minut temu, Raff2022 napisał:

A ja protestuję!

To, że jest zerowa dyskusja nie znaczy, że temat jest olewany. Wręcz przeciwnie, większość czyta i poszerza swoje horyzonty. Gdyby nie ten tekst, nigdy nie zrozumiałbym, po co trzyma się te korale.

Dokładnie 

Irek  , Ależ Oczywiście  :crazy::facepalm::l_diver: 

W trumience , to co ja będę czytał . :ru::tease:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, AnT napisał:

W trumience , to co ja będę czytał . :ru::tease:

Heheheheheheheheeee!!

👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Osmodeusz rozumiem że chcesz podyskutować i mimo że twoich tematów przeczytałem mnóstwo , to tylko w sumie w jednym miałem coś do powiedzenia bo poprostu aurate mam . Czytam to co znajdę , a potem kopie dalej by dowiedzieć się czegoś więcej.  Ale wiem doskonale o co Tobie chodzi , bo bodaj ostatni temat ceramika kontra skała i klej nie miał prawa się rozwinąć , po pierwsze każdy kto choć trochę zagłębił się w temat zdaje sobie sprawę że masz rację i tyle w temacie a , argumenty typu stare przysłowie,  magiczne kule itp do nikogo nie przemawiają . Jasne śmietnik się robi i co chwilę ktoś taki się pojawia , lub taki co przecież nie możesz mieć racji bo na YouTube jest temat inaczej wyjaśniony. Ale nie jestem do końca przekonany o konieczności usuwania wszystkiego , bo tobry artykuł w dodatku sprawdzony jest dużo wart pod względem wiedzy i zagadnień z tym związanych.  Wiesz że nie koniecznie działam konwencjonalnie przy swoim baniaku i też przeginam , no ale z kądś się to wzięło i gdzieś jakieś informacje o tym znalazłem.  

20 minut temu, Raff2022 napisał:

To, że jest zerowa dyskusja nie znaczy, że temat jest olewany. Wręcz przeciwnie, większość czyta i poszerza swoje horyzonty.

Pewnie , wystarczy zobaczyć ile było wyświetleń. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie @Ariel, @Raff2022 - to nie jest prośba o ocenę pracy „twórczej”, a jedynie o usunięcie tematów z w/w działów forum, skierowana do moderatorów i administracji.

@AnT proszę bardzo http://drumandcroaker.org/pastissues.html (od lat 50, po dziś) starczy na „życie wieczne” 

- i znów k….wa linki wklejam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Osmodeusz napisał:

mógłbym prosić

Nie. Chyba że ten drugi mod lub admin przychylą się do Twojej prośby.

Ja nie usunę choć wiem jak to się skończy (.) ale usuwając tematy jakie już pozakładałeś... zrobi się pusto.
Być może brak oklasków pod tematami oznacza iż sporo materiałów jest interesujących dla wybranego grona czytających, na część tematów potrzeba więcej czasu i człowiek musi do nich podejść na dwa trzy razy, ale to nadal były by posty pochwalająco, zachwalające. Lecz aby uzyskać efekt którego oczekujesz czyli wypowiedzenie się w temacie i na temat z uwzględnieniem własnej obserwacji musi upłynąć sporo wody... a czasu jeszcze więcej zanim człowiek wdroży pomysł zrodzony w głowie po przeczytaniu części artykułów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, chwialek napisał:

a nie usunę choć wiem jak to się skończy (.) ale usuwając tematy jakie już pozakładałeś... zrobi się pusto.
Być może brak oklasków pod tematami oznacza iż sporo materiałów jest interesujących dla wybranego grona czytających, na część tematów potrzeba więcej czasu i człowiek musi do nich podejść na dwa trzy razy, ale to nadal były by posty pochwalająco, zachwalające. Lecz aby uzyskać efekt którego oczekujesz czyli wypowiedzenie się w temacie i na temat z uwzględnieniem własnej obserwacji musi upłynąć sporo wody... a czasu jeszcze więcej zanim człowiek wdroży pomysł zrodzony w głowie po przeczytaniu części artykułów.

Mądrego warto posłuchać 

Temat zamknięty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, chwialek napisał:

usuwając tematy jakie już pozakładałeś... zrobi się pusto.

To będzie trzeba wówczas, tą pustkę wypełnić …

Do reszty wypowiedzi, ustosunkować się nie potrafię !?

Może jedynie co do „oklasków” - osobiście jakoś nie oczekiwałem, odkopałem jedynie, pomysły czy też „idee” dawno zapomniane - o dziwo działające.

Czasu szkoda Panowie, czasu i prądu …

P.S. Ewentualnie dajcie możliwość edycji własnych tematów, bo to też „zabrano” - i posprzątam po sobie sam

Edytowane przez Osmodeusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi