Skocz do zawartości
Peeter

Oświetlenie do kostki 49l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dopiero zaczynam swoją przygodę z akwarystyką morską i stoję przed wyborem oświetlenia do kostki Aquela.

Oryginalne oświetlenie z zestawu sprzedałem, ale nie wiem jaką lampę warto zakupić.

Za co warto dopłacić, a za co nie. Na co zwracać uwagę przy wyborze oświetlenia?

Wiem, że podobnych tematów było już sporo i z góry przepraszam za kolejny, ale chciałbym tak na świeżo się czegoś dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprecyzowałem jeszcze dokładnie tego co chciałbym trzymać, natomiast chciałbym się dowiedzieć jakie oświetlenie powinno być według bardziej doświadczonych akwarystów.

Jakieś propozycje z komentarzem, dlaczego właśnie taką lampę powinienem wybrać na początek swojej przygody z akwarystyką morską.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczony nie jestem. Lampkę Aquael'a sprzedałem podobnie jak Ty. Potem miałem Sirius Nano, i byłem z niej zadowolony. Po przesiadce na większe zrobiłem lampę sam. Więc nie wypowiem się na temat lamp których nie używałem. Często przewija się AK60 w różnych postach ale nie widziałem na żywo. 

Może coś pomoże:

http://nano-reef.pl/forums/topic/99850-lampa-do-nano-akwarium-50l/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne są takie małe Zetlighty, myślę że też by się tutaj sprawdziła z ledówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×