Skocz do zawartości
jurko

Zdjęcia waszych zoanthusów

Rekomendowane odpowiedzi

Dasz radę robić zdj w białym świetle? Wtedy widać ich piękno. Aktynika trochę zniekształca kolory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam białego światła . Białe zawsze mnie denerwowało . Nie było takich kolorów jakie chciałem mieć . Zrobiłem lampę na samych diodach niebieskich i teraz mam cały czas bajkę ? . A nie tylko wieczorem jak w większości akwariów gdy gaśnie białe światło ....  A czy niebieskie zniekształca kolory .... ??  Jak dla mnie to nie . Raczej daje im fajną dopałkę ?

 

Fake hallucination

ea58c9e67efe11c1med.jpg

Blackberry voodoo

c4b56d63417b8b3amed.jpg

Yoda

73d9452b6de89790med.jpg

Blue eyed blonde bitch

b76950975b60e140med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Electric ompa lompa , Bowtie blaster , Wonka Berry , Nirwana

Przynajmniej tu mogę wklejać zdjęcia nowych odmian . Na innym forum już nawet tego nie można robić hehehe ? . Brawo Aqua-reef ? !!!

 

Citrus cooler

06b900c972f8ccd2med.jpg

 

 

Edytowane przez jurko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jurko :) skad Ty takie rarytasy bierzesz? Kusi mnie wpaść kiedyś do Ciebie pooglądać na własne oczy.

Co do niebieskiego światła to fakt, koralowce wyglądają niesamowicie. Jednak ryby w tym świetle już nie wyglądają... Dlatego ja mam też białe i kolorowe diody dzień, a na wieczorny spektakl tylko niebieskie. W sumie w dzień też światło dzienne i tak obniża efekt royal blue. Ale ciekawe jest dla mnie to, że Twoim Koralina samo niebieskie światło wystarcza. Wydawało mi się, że do wzrostu potrzebują też innych pasm, choć może nie prezentują się w nich tak spektakularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryby w niebieskim nie wyglądają rewelacyjnie . Ale ja zawsze stawiałem na zoanthusy A ryby są u mnie tylko uzupełnieniem . Zresztą ryb mam mało . Całe akwarium nie jest rewelacyjne . Jednak mam nadzieję że kiedyś będzie ? .

Edytowane przez jurko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jurkoprzy Twoich zasobach to aż wstyd pokazywać... Ale mój pierwszy zoas. Niestety chyba złapałem bakcyla na nie ;)

received-978638312494431.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj bo to choroba .... Zaczynasz od jednego A później chcesz tylko więcej i więcej ? ....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jurko napisał:

Uważaj bo to choroba .... Zaczynasz od jednego A później chcesz tylko więcej i więcej ? ....

Tak to właśnie wygląda ile by nie było to i tak jest za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie . To dopiero jest bajka ..... Zdjęcia nie opiszą jego piękna . Rainbow Troll ............... Kolorowa poezja ? ..... Najpiękniejsza odmiana jaką do tej pory widziałem .....

f3429a2cf6ce2fdamed.jpg

c85b8a3588e5cb39med.jpg

Jak dla mnie to żadna hallucination czy krakatoa do niego się nie umywa ...........................

 

Następny nowy nabytek . Ale oczy się cieszą hehehe ? .

bcb09d03333f8909med.jpg

 

20191122_174226_001[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×