Skocz do zawartości
Michu77

Pomoc w założeniu akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem z okolic Gniezna. Mam akwarium ok 850 litrów, z sumpem i zbiornikiem retencyjnym. W obiegu będzie pewnie ok. 1000 litrów. Niestety jeszcze wszystko stoi puste i czeka na zalanie. Nie mam oprócz tego nic. Szukam kogoś z doświadczeniem przy obsłudze dużych zbiorników, kto pomógł by mi przy wyborze całego sprzętu i pomógł mi to wszystko zainstalować no i oczywiście poprowadził przy dalszych przygodach z akwarium. Potrzebuję kogoś kto jest w stanie mi ten cały sprzęt zainstalować i poustawiać -jest to moja pierwsza przygoda z solniczką i jestem zielony w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz firmy, która to zrobi od A do Z, czy potrzebujesz kilku lub więcej rad i chcesz się tym zająć sam?
Jeżeli to drugie to napisz co chcesz tam mieć, ryby i koralowce czy może tylko ryby? Jakie są wymiary akwarium, sumpa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sam się tym nie zajmę, bo za bardzo się na tym nie znam. Szukam raczej kogoś kto to zrobi w całości. Nie musi to być firma. Może to być ktoś kto się na tym zna i chce się wykazać i przy okazji trochę na tym zarobić. Potrzebuję wytyczne co kupić i kogoś kto mi to zainstaluje. Akwarium 1870x700x700, sump 85x45x45. Chcę tam umieścić na początku korale miękkie, jakieś łatwe LPSy, no i trochę rybek. W przyszłości jak się nauczę trzymać parametry to jak się da SPSy .

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×