Skocz do zawartości
Rainok

Akwarium morskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nazywam się Robert i mam 24 lata tak na wstępie. Robię właśnie remont w mieszkaniu i ubzdurała mi się akwarium morskie , ale interesuje mnie firma by się tym zajęła od A do Z. Potrzebuje firmy z Krakowa do zna się na rzeczy i mi wykona akwarium i cały sprzęt z obsada oraz oświetleniem (akwarium w sypialni)   Prosił bym o namiary do fachowców oraz szacowana cenę ile to może kosztować . Chce akwarium typu narożne z połączeniem z szafa około 50 l jeśli będzie taka możliwość jeśli nie to większe oraz by ściana przednia była pół kołem a nie katem 90stopni. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miejcie mnie za bezczelna osobę co ma kasę i chce wszystko przez firmę. Po to tu jestem właśnie ze chce waszych rad od pocZatku by mi wytłumaczyć również jakie wymiary są odpowiednie i jakie są ładne ryby ale nie wymagające , po za tym w rybach slodkowodnych mam duże doświadczenie i od małego zawsze miałem akwaria słodkowodne. Temu teraz chce morskie i jedynie firma mi to zrobi bo ja się na tym nie znam zupełnie a chce mieć wszystko extra. A ze los dał mi szanse i mam na to fundusze co nie są dla mnie sporym kosztem chciał bym by ktoś mi po prostotu wykonał takie akwarium oraz osoby z forum dały namiary do jak najlepszych fachmanów w tej dziedzinie 

Edytowane przez Rainok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie na pewno Olivier z Akwa Marin zajmuje się zakładaniem i serwisowaniem akwariów morskich, spróbuj tam popytać.
50 litrów to dość mało jak na akwarium morskie, musiałby to być zbiornik raczej bez ryb. Nie wiem też czy są do dostania akwaria narożne (typu delta) o takiej pojemności, najmniejsze z jakimi się spotkałem miały około 80 l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×