Skocz do zawartości
aragorn111

SPRZEDANE Lampa LED 120W pełne sterowanie - Śląsk 799zł

Rekomendowane odpowiedzi

Lampa LED do akwarium morskiego
Wyjątkowo dobre oświetlenie. Ma dwa kanały osobno w pełni regulowane biały 12000K i niebieski morski.Soczewki rozpraszające 120 stopni, co daje bardzo duży obszar pokrycia światłem. Konstrukcja ze stopu aluminium tak ukształtowanego by nie było potrzeby chłodzenia wentylatorami!!! Bardzo estetyczny i elegancki wygląd po zawieszeniu nad akwarium . Brak plątaniny kabli. Wymiary to 116-140cm dł. (regulacja), 12cm szerokości i 3,5cm wysokości. Linki do zawieszenia. Szyna mocująca wzdłuż dwa moduły. Moduły mogą być równolegle lub wzdłuż. Może świecić jeden lub dwa. Wszystko w idealnym stanie. Połączenie z zasilaczem w którym jest zintegrowane wielofunkcyjne sterowanie. Regulacja ma wiele opcji:
Dwa niezależne kanały biały i niebieski- można ustawić moc na każdą godzinę doby.
Są programy z porami roku
oraz z fazami księżyca.
Tworzymy w prosty sposób sterownikiem własny program lub korzystamy z istniejących. Lampa nie wydaje żadnego dźwięku.
Pięknie rosną i dzielą mi się przy niej ukwiały, staphylopory, dunki, brianeum, Caulastrea. Mam ją 2 lata. Są dwa panele po 60W. Ja maksymalnie świecę białe na 30% ,niebieskie na 70%. Długość akwarium zależy jak ustawimy moduły może mieć 60 do 160cm. Moje akwarium ma 130cm i 310 litrów. Dodam ,że stan jest idealny ,ponieważ świecę małą mocą a akwarium nie paruje na lampę bo wodę pokrywa szklana szczelna zasuwana szyba. Mam kartony z piankami , linki. Odbiór w Wojkowicach lub wysyłka po przedpłacie (20zł). Cena okazyjna 799 zł, stan idealny, lampa rewelacyjna.

tel.601474588

SPRZEDANE

lampa (1).JPG

lampa (2).JPG

lampa (3).JPG

lampa (6).JPG

lampa (17).JPG

lampa (11).JPG

lampa (9).JPG

Edytowane przez aragorn111
uzupełnienie danych

Udostępnij tę odpowiedź