Skocz do zawartości
Luca1979

Odpieniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszzstkich mam pytanie z ktorym nie potrafie sobie sam poradzic i prosze was o pomoc. Potrzebuje kupic odpieniacz do 450 L wewnetrzny nie do sumpa cz ktorys z was mogl by mi doradzic jakiej firmy lub konkretnie ktory jezeli to nie problem do takiego akwarium bo zaczynam watpic w to ze kupie takowy. Bardzo dziekuje za jakakolwiek odpowiedz i pzdr Lukasz.

Edytowane przez Luca1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o odpieniacze wewnętrzne to zbyt wielkiego wyboru niestety nie ma. Tunze Comline DOC Skimmer 9012 albo wersja z kontrollerem 9012 DC.
Są jeszcze skimmery zawieszane na krawędzi akwarium jak np. Deltec MCE500 / MCE600, albo Reef Octopus Classic 1000-HOB, ale nie wiem czy jest do dostania w PL.
 

 

 

Edytowane przez naFiji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dziekuje. Faktycznie szukałem na terenie Polski i cieżko jest, o te odpieniacze. Dzięki Bogu nie mieszkam w Pl, a tu gdzie jestem są dostepne. Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc.Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tunze 9012 powinien spokojnie ogarnąć. Zmieści się spokojnie do baniaka, ma fajną, kompaktową konstrukcję i nie musisz nic na zewnątrz ściany zawieszać - eliminuje ryzyko jakichkolwiek przecieków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×