Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, serdecznie zapraszamy do sklepu E-zoa mieszczącego się w Katowicach na ul.Witosa 36. U nas znajdziecie szeroki wybór koralowców i rybek/zawsze po kwarantannie/ w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na stronę e-zoa. pl i na Facebook strona-E-zoa. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu po uprzednim kontakcie telefonicznym tel. 509-116-896

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Sklep, gdy jestem na trasie Kraków Wrocław ( mieszczą się przy samej autostradzie ) zawsze wpadam w odwiedziny, zawsze wychodzę z ciekawymi koralami i MEGA Gratisami :D ( czego w żadnym innym sklepie nie zaznałem ). Poleca z całego serca! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna obsluga!! Ludzkie podejscie do klienta a nie tylko kasa kasa. Rybki tylko po kwarantannie a korale w swietnej kondycji. Kilkanascie zakupow juz tam zrobilem i zawsze banan na twarzy;) osobiscie jeden z moich ulubionych sklepow;)

Polecam chociazby odwiedzic i juz bedziemy tam wracac;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarz2016

Super sklep.  Byłem ( i to w niedzielę )zakupiłem i jestem mega zadowolony no i oczywiście gratisik był i to super. Ceny rewelacyjne. Przede wszystkim profesjonalne podejście i czas dla klienta.  Naprawdę warto i gorąco polecam. :)

Edytowane przez cesarz2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do e-zoa . Duży wybór koralowców i rybek. Czynne cały tydzień po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

1d26.jpg

1d1.jpg

e-zoa logo.jpg

1d20.jpg

1d25.jpg

1c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i zapraszam na świeżutką dostawę pięknych koralowców, cukierków z Australii i nie tylko. Poniżej kilka zdjęć z ostatniej dostawy.w11.thumb.jpg.9d53a6955b264531ab5f6c8860c6350a.jpg

w10.jpg

w24.jpg

b7.jpg

b2.jpg

b18.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do naszego sklepu. Duży wybór koralowców LPS i miękkich. Szczepki zoanthusów od 10 zł. Do zobaczenia ?

2g.jpg

2i.jpg

4e.jpg

1i.jpg

5l.jpg

3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani !!!

Zapraszamy na promocje Catalaphylli. Cena 150 zł. W ofercie duuużo koralowców. 67761877_2358359147715936_5230758919390887936_n.jpg.e9d60a64118ef07d1fcde721a87848b7.jpgSerdecznie zapraszamy ?

8o.jpg

8p.jpg

8r.jpg

8u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×