Skocz do zawartości
Nowy122

(S) SZCZEPKI SPS ACRY AUSTRALIA ,INDONEZJA ITP

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM JAK W TEMACIE DO SPRZEDANIA PIĘKNE ACRY I SPS 
NIESTETY ZDJĘCIA NIE UKAZUJĄ WCAL E BARW I PIĘKNA KORALI :( HU... APARAT

1. PIĘKNA RÓŻOWA ACROPORA AUSTRALIA CENA 85zł

2.ACROPORA ROSE PINK 85ZŁ 

3.MONTIPORA SUPERMAN SZCZEPKA 50ZŁ

4.PIĘKNA ACROPORA NIEBIESKIA 50ZŁ
5. NIEZWYKLE PIĘKNA ACROPORA INDONEZJA BARDZO RZADKA RZECZYWISTY KOLOR ŻÓŁTY MEGA RAŻĄCY 75ZŁ APARAT OCZYWIŚCIE NIC NIE UCHWYCIŁ Z BARWY 
6. ACROPORA CHYBA KIMBEENSIS WPADAJĄCA W DELIKATNY POMARANCZ KONCUWKI KREMOWE 55ZŁ 
7. ACROPORA INDONEZJA JAK ROŚNIE TKANKA ROBI SIĘ JASNO KREMOWA A OBRZEŻA FIOLETOWE 55ZŁ 

8. ACROPORA Strawberry Shortcake AUSTRALIA 199ZŁ 

9. ACROPORA TENUIS ULTRA BLUE AUSTRALIA 80ZŁ
10. ACROPORA TENUIS INNA RZADSZA ODMIANA TAKI RAŻĄCY INTESYWNY GRANATOWY AUSTRALIA 85ZŁ 

11. ACROPORA AUSTRALIA TURKUSOWO BŁĘKITNA I LEKKI FIOLET 120ZŁ

12 PIĘKNA ACROPORA AUSTRALIA RÓŻOWA 75ZŁ 
13 MAŁA AUSTRALIA KOLOR SZARO NIEBIESKI 55ZŁ
14 NIESAMOWICIE PIĘKNA AUSTRALIA KOLOR MA TAKI BYŁY KIEDYŚ TAKIE DŁUGUPISY ŻELOWE JASNY ZIELONO-ŻÓŁTY RAŻĄCY 99ZŁ
15.RÓWNIEŻ NIESAMOWICIE PIĘKNA AUSTRALIA TAKI ZIELONO MIĘTOWY SUPER FLUO 99ZŁ 

16.Acropora Spathulata AUSTRALIA 80ZŁ 
17. ACROPORA 50ZŁ W RZECZYWISTOŚCI BARDZO ŁADNA FIOLET Z NIEBIESKIM I POLIPY ZIELONE 
18 ACROPORKA Z FIOLETOWYMI KOŃCÓWKAMI 80ZŁ 

ODBIÓR W GORZOWIE WLKP NA MIEJSCU JESZCZE WIELE INNYCH KORALI  ZAPRASZAM 

KONTAKT 500548593

reef 608.jpg

reef 605.jpg

reef 599.jpg

reef 603.jpg

reef 595.jpg

reef 591.jpg

Bez tytułu.jpg

reef 589.jpg

reef 610.jpg

Edytowane przez Nowy122

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre ceny tylko brać :thumbsup: o 100% zawyżone

Edytowane przez sylwekg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupywałeś  kiedyś australijskie acropory masz pojęcie ile kosztują ? ile pracy i pieniędzy trzeba włożyć żeby taki koral przeżył a co dopiero jeszcze rósł 

to nie są korale miękkie ci co maja australie , deepwatery wiedzą ile trudu trza włożyć by te zwierzęta żyły i miały się dobrze także wybacz nie będę oddawał korala za darmo lub w cenie jakiegoś  miękasa  bo to są korale na innym o wiele trudniejszym poziomie a ceny nie są sztywne jeśli jakaś osoba która ma pojęcie co znaczy trzymać trudne korale będzie zainteresowana to zawsze może się ze mną dogadać a ciebie nikt nie zmusza do kupna więc jeśli nie chcesz to proszę daruj sobie swoje durne komentarze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Nowy122 napisał:

Kupywałeś  kiedyś australijskie acropory masz pojęcie ile kosztują ? ile pracy i pieniędzy trzeba włożyć żeby taki koral przeżył a co dopiero jeszcze rósł 

to nie są korale miękkie ci co maja australie , deepwatery wiedzą ile trudu trza włożyć by te zwierzęta żyły i miały się dobrze także wybacz nie będę oddawał korala za darmo lub w cenie jakiegoś  miękasa  bo to są korale na innym o wiele trudniejszym poziomie a ceny nie są sztywne jeśli jakaś osoba która ma pojęcie co znaczy trzymać trudne korale będzie zainteresowana to zawsze może się ze mną dogadać a ciebie nikt nie zmusza do kupna więc jeśli nie chcesz to proszę daruj sobie swoje durne komentarze 

Tak kupowałem Panie kolego i to nie jeden raz,znam bardzo dobrze rynek cen acropor a szczególnie takich jak Twoje co niektóre po 2-3 cm za grubo ponad 100 zł.Pewnie według Ciebie nikt nie ma pojęcia co to australijskie tylko Ty jesteś znawca.Wybacz też nawet odróżniam korale miękkie a to żeby żyły to pewnie trzeba posolić wodę solą kuchenną bo będzie słona i już przeżyją ha ha dobre.Czasami jak widzę co niektóre ogłoszenia to ceny z kosmosu,albo inaczej możliwe że sami jesteście z kosmosu i nie znacie cen rynku tylko znajdzie się naiwny i kupi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz słuszną rację @Nowy122 niech kolega pojedzie do sklepu po zakupy albo akceptuję a nie komentuję kto co za ile powinien sprzedać. Jak kolega ma samochód na sprzedaż to za 100zł kupię najlepej japończyka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przed chwilą, marekgolen napisał:

Masz słuszną rację @Nowy122 niech kolega pojedzie do sklepu po zakupy albo akceptuję a nie komentuję kto co za ile powinien sprzedać. Jak kolega ma samochód na sprzedaż to za 100zł kupię najlepej japończyka

Dobre dobre koral droższy od samochodu to jest sztuka sprzedać korala w takiej cenie.Japończyk jest w cenie więc za 100 zł nie sprzedam to nie australijski ha ha.Widzę że kolega też ma szczepki acropor na sprzedaż i z chęcią bym zakupił ale niestety tylko wchodzi wysyłka bo zapewne raczej nie po 200 zł za szczepkę jak ten kolega.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej taniej, również znam ceny sklepowe korali ale moim zdaniem jeżeli ktoś wystawia nieakceptowalne ceny dla Ciebie to jest sklep ale uświadamiać kto co za ile to trochę brzydko bo ten ktoś sporo czasu i kasy poświęcił na takie kolory korali czyli albo kupujesz albo negocjujesz lub nie kupujesz:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pokazesz mateczniki tych pieknych acr? Szczegolnie 2, 8 i 11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Nowy122 napisał:

Kupywałeś , n kiedyś australijskie acropory masz pojęcie ile kosztują ? ile pracy i pieniędzy trzeba włożyć żeby taki koral przeżył a co dopiero jeszcze rósł 

Nr. 8 np.  kupiłem podobną szczepke za 70zł, nie wiedziałem że jest jakaś trudna, u mnie rośnie w bardzo średnich warunkach (no3- 25 ostatnio a po4-0,1) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety to nie jest  ACROPORA Microlados Strawberry Shortcake dlatego kupiłeś tak tanio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Nowy122 napisał:

niestety to nie jest  ACROPORA Microlados Strawberry Shortcake dlatego kupiłeś tak tanio

Kupowałem jako strawberry, tylko u mnie pociemniała, wiadomo parametry, chyba że to inna strawberry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Nowy122 napisał:

to pokaż zdjęcie swojego 

Ale chyba nie o to chodziło aby pokazać swojego tak czy nie?Chodziło o ceny w sklepach,mądrzyłeś się że nie mam pojęcia ile takie kosztują więc podałem Ci linki i są jednak tańsze o więcej niż połowę.Swojego jak będę chciał to pokażę ale nie na Twoje zawołanie bo nie o to ta dyskusja jest prowadzona.Są tańsze?są to proste i to pokazałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po pierwsze te co pokazałeś są o wiele mniejsze od mojej Strawberry  po drugie aquaforest ma teraz relokacje sklepu i dlatego sprzedają taniej  po trzecie nie jestem aquaforest nie zmuszam cię byś u mnie kupił ani nikogo innego  dałem takie ceny jakie uznałem za stosowne i nikomu się nie muszę tłumaczyć co jak i dlaczego także żegnam pana 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi