Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cesarz2016

Dwa pokrojone ząbki czosnku do skarpety i do sumpa na 24 godziny.  :) zaszkodzić nie zaszkodzi a pomóc może . U mnie pomogło.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarz2016
11 godzin temu, jarex66 napisał:

czosnek do skarpety to można dać i na nogi założyć żeby nie waliły

Jak jesteś taki mądry i doświsdczony to zaproponuj koledze coś sensownego a nie zaczynaj jałowej dyskusji bo myślę że nie o takie wpisy na tym forum tutaj chodzi:wink:

Edytowane przez cesarz2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie rozumiem prosilem o pomoc nieklutnie jesli ktos nie ma zamiau udzielac odpowiedzi i pomocy  to komentarze niech zahowa dla siebie a reszcie dziekuje za pomoc moze uratuje obsade :( narazie ryby wszystkie jedza hociasz 3 sa w kropkach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć  zetrzyj ze 3-4 ząbki czosnku na tarce odciśnij sok dodaj do tego soku artemie czy kryla pomocz to razem 2-3 godzinki i podaj rybom ja od czwartku walczyłem z ospą u białobrodego dzisiaj niema ani kropki i pozostałe ryby tez są czyste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampę UV wyłącz bo zabijasz wszystkie kultury bakterii nie tylko plewki ospy powodzenia dasz rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UV zabija bakterie i całą zarazę w toni, a właśnie w toni ospa przechodzi jeden ze swoich cykli rozwoju. Bakteriom osiedlonym w skale czy Siporax lampa nic złego nie zrobi.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI ZA PODPOWIEDZI NARAYIE DALEJ W KROPKACHA ALE JEDZA WSYZSTKIE UV CHODZI CZOSNEK WSOWAJA 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czesc po czosnku i lampie uv oslabilo ospe ale niezlikwidowalo 4 dni temu zrobilem podmiane i usunolem wengiel i wylaczylem lampe od tego czasu stosuje polip lab medik zobaczymy co bedzie po 10-15 dniach kuraci oo i jeszcze podnioslem temperature na 28 stopni reszcze czas spokaze napewno podziele sie obserwacjami dzieki za zainteresowani 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem nie najciekawiej ospa dalej sie panoszy pensetnik odpadl a reszta sie jeszcze trzyma a co do polip lab medik nie jestem zadowolony drogie a zero dzialania musze dalej szukac jakis srodkow bo mi cala obsade polozy to dziadostwo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kick-Ich Ruby Reef - może to? Używał ktoś?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś moje rybki trafiły do szpitala poza babka piaskowa i faciatysem bo on niemiła by tam co jeść  w szpital 80l obniżone zasolenie do1.009-1.010 i dawkowa będę herbtana zobaczymy narazie rybki ok wyglądają zmotywowało mnie bo wczoraj odpad w głównym zbiorniku pomacantus imperator szkoda ale ospa zbiera żniwo masakra !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×