Skocz do zawartości
tomajk

Akwarium tomajka po katastrofie.

Rekomendowane odpowiedzi

No bardzo szkoda, rozbierać taki zbiornik, naprawdę okazałe te Koralowce.

Montipory mniam. :thumbsup:

Kiedyś przerzedzić te Koralowce, zostawić te największe, ale byłoby fajnie.

No nic, szkoda że rezygnujesz.

a może na przekór wszystkiemu stawiaj tą kostkę, wystartowałbyś od razu z dużymi Koralowcami, bajka.

Pozdrawiam, napisz potem jak to jest niemieć akwarium morskiego, kiedy już wcześniej się je miało ok ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z przez przypadek trafilem na twoj post.Fajnie ze masz plany na zawitanie w Chicago.

Widze ze Mamy podobna pasje do lotnictwa.Zerknij na link

3.5 h za Chicago odbywa sie jeden z najbardziej prestirzowy zlot lotnikow I ich maszyn.Jest on najbardziej cenionym na swiecie.

Niestety o hotelu mozesz zapomniec.Wykupione na Dwa lata.Mozna jakis pole namiotowe znalezdz.

Link: http://www.airventure.org/

Sk

Ps Z checia tez tam bym zajechal ale niestety charowa amerykanska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez moment zawisły nad moim akwarium lampy LED naszego głównonadprądowego czyli Leszka vel. locutus, podkreślam to szczególnie, bo gość jest niemożliwy wręcz, siedzi cicho, dłubie zaczadziste lampy a splendor spada na innych.

Tak wiec miałem przyjemność poznać Leszka osobiście i zobaczyć jak jego lampy będą się sprawować nad moim akwarium.

Cóż można pisać, świecą po prostu ZAJE......CIE !!! :woot:

Nie wiele będę zdjęć zapodawał, bo żeby wszystkie możliwości przedstawić, trzeba by było ze 100fotek jak nie więcej, dla tego 4 które prezentują malutki wycinek, ale widać w miarę o co chodzi.

Kręciliśmy również filmik, pewnie pokaże się niebawem bo trzeba choćby wyciąć moje pikantne słownictwo gdy po kolei akwarium pokazywało KOLORY !!!

PRZEDSTAWIAM REEF TECH PROMETHEUS W AKCJI.

dsc5405c.jpg

dsc5409.jpg

dsc5408.jpg

NO I EFEKT JAKI MAM ZAMIAR MIEĆ NIEBAWEM NA STAŁE :yes:

dsc5482.jpg

Edytowane przez tomajk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no oczywiście zapomniałem o najważniejszym, to jest Reef Tech Prometheus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej fotek jest tu: http://s1109.photobucket.com/albums/h432/reeftech/RTL%20aquarium%20session/ (wkleiłem wszystko co było robione w trakcie zabawy jak leci. Przepraszam za profanacje kompresją i resizem)

ALE

Ani fotki, ani video nie oddają piękna tego zbiornika, bo jest to możliwe do ogarnięcia jedynie LIVE. Taka prawda. A widok tych wszystkich świecących korali pod 4x100W Royal Blue... dla mnie coś, co się będzie pamiętało do końca życia. Przepiękny mix fosforyzujących barw. Dla mnie ten dzień i możliwość poświecenia lampami nad tym akwarium i w tym domu (pozdrowienia dla Ani) to była... prawdziwa nagroda. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomajk sie teraz prawie non stop delguje :) znaczy sezon intensywnie-roboczy mu sie zaczal. Akwarium jest opieka tomajka-juniora i ma sie dobrze :) podobno mlody ma reke nie gorsza niz stary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wygląda obecnie akwarium. Jest to o tyle interesujące, że właściciel podobno trochę wyluzował z tą opieką :P:lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś fotki by się przydały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii formalnej :D Tomajki wyruszyli wlasnie w swoja dziewicza podroz po "zlej stronie" drogi :D

IMAG0316.jpg

IMAG0315.jpg

Trzymajcie kciuki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak myslisz?

przecież jak by istniało to co jakiś czas byłoby jakieś zdjęcie czy coś by napisał,to przecież ponad 2 lata jak nic nie ma

a szkoda bo to był piekny zbiornik

Edytowane przez juwewaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×