Skocz do zawartości
Admin

Aktualizacja forum

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowywana od pewnego czasu aktualizacja skryptu forum w końcu doszła do skutku jak widać na załączonym obrazku :). Był to już najwyższy czas na takie działania, tym bardziej że ostatnio pojawiało się coraz więcej botów zaśmiecających tematy różnego rodzaju spamem.
Aktualizacja jest jednocześnie początkiem większego "remontu", ale dalej powinien on przebiegać już bez większych utrudnień w dostępie do treści. Oprócz widocznych na pierwszy rzut oka zmian wizualnych pojawią się nowe funkcjonalności, zmieni się trochę struktura samego forum i niektórych jego działów oraz zasad ich funkcjonowania.

Chciałbym też poinformować, że wielokrotnie poruszany w tym dziale problem możliwości edycji postu tylko do 30 minut od jego napisania został rozwiązany. Od teraz treść postów można edytować w dowolnym momencie.

Na koniec standardowe pytania przy takiej okazji:
Co nie działa?
Czego brakuje?  (Tapatalk - wiem, będzie:) )
:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się zmiany :thumbsup:.
U mnie jest problem ze zbyt szybkim wylogowaniem. Loguję się na forum, otwieram temat i zaczynam pisać odpowiedź, zanim zdążę przemyśleć odpowiedź i zamienić ją na słowo pisane jestem już wylogowany i muszę ponownie wpisywać dane żeby dodać odpowiedź do tematu. Chyba, że zbyt wolno myślę hmm.... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej miałem ustawioną ciemną skórkę, teraz wszystko jest białe, da się to jakoś zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemny styl jest obecnie niedostępny, ale wróci.

 

W dniu 12.01.2017 o 16:02, Flipper napisał:

Podobają mi się zmiany :thumbsup:.
U mnie jest problem ze zbyt szybkim wylogowaniem. Loguję się na forum, otwieram temat i zaczynam pisać odpowiedź, zanim zdążę przemyśleć odpowiedź i zamienić ją na słowo pisane jestem już wylogowany i muszę ponownie wpisywać dane żeby dodać odpowiedź do tematu. Chyba, że zbyt wolno myślę hmm.... :unsure:

Sprawdzę to, czas zalogowania przy braku aktywności powinien wynosić około 20 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem właśnie najświeższą (bo z wczoraj) wersję Tapatalka. Działa? Tak jak powinno działać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×