Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem lekarzem weterynarii. Mam od kilku lat akwaria morskie, trochę doświadczenia więc nabyłem.  Po ostatnich plagach ospy oraz Cryptocaryozy w "zaprzyjaźnionych" zbiornikach i wykorzystaniu najpierw nieskutecznie wszystki dostępnych pseudo leków ze sklepów zoologicznych i sposobów z forum, zastosowałem normalny lek weterynaryjny przeciw pierwotniakom. Jest sukces! Ryby leczone w ogólnym zbiorniku wyzdrowiały, korale, ukwiały i inne życie bez uszczerbku dla zdrowia. Jeśli potrzebujecie pomocy piszcie do mnie. Jeśli będzie potrzebne lekarstwo ,ze względu na przepisy konieczny jest kontakt i podanie danych o ilości ryb, wielkości zbiornika (ile wody w obiegu) i danych adresowych . Leczenie trwa ok. 7dni. Można też przyjść do mojej lecznicy w Siemianowicach Śl. tel. 601474588

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dokładnie taki wpis jak w poprzednim poście zostałem na Nano-Reefie kompletnie zablokowany. Nawet korespondencję ze mną usunęli. Był jeszcze mój dopisek ,że głównym źródłem roznoszenia epidemii są sklepy zoologiczne, ponieważ w jednym obiegu mają po kilka zbiorników w których zawsze będą pływki przetrwalnikowe ospy, przekazywane potem z woda w woreczkach z koralowcami i rybami. I to pewnie zabolało sponsorów tamtego portalu, czyli sklepy akwarystyczne, które wciskają ludziom drogie i nieskuteczne pseudoleki. Tutaj na szczęście takiej cenzury nie ma, za co chwała dla aqua-reef.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież to oczywiste, że w sklepie jest pełno robali i innego dziadostwa, jak ktoś miał przez jakiś czas paletki to pewnie wie o czym mówię. A leki z zoologicznego są nie skuteczne , chociaż często zawierają w składzie lek , lecz tylko jego małą ilość i tylko łagodzą skutki choroby, lecz jej nie leczą . Zresztą u weta też można coś załapać, wiem bo leczę swojego kota , po rutynowej wizycie kontrolnej. I leczenie jest nie skuteczne . Normalnie ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dokładnie taki wpis jak w poprzednim poście zostałem na Nano-Reefie kompletnie zablokowany. Nawet korespondencję ze mną usunęli. Był jeszcze mój dopisek ,że głównym źródłem roznoszenia epidemii są sklepy zoologiczne, ponieważ w jednym obiegu mają po kilka zbiorników w których zawsze będą pływki przetrwalnikowe ospy, przekazywane potem z woda w woreczkach z koralowcami i rybami. I to pewnie zabolało sponsorów tamtego portalu, czyli sklepy akwarystyczne, które wciskają ludziom drogie i nieskuteczne pseudoleki. Tutaj na szczęście takiej cenzury nie ma, za co chwała dla aqua-reef.

 

nawet prywatną korespondencję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak rezultaty u ludzi którzy podjeli wyzwanie walki z zarazą

Ktoś może podzielić się wynikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem tam temat i żałuję, że tak się skończyło. Były już osoby, które zakupiły lek i były blisko udzielenia informacji jak u nich przebiegła kuracja. Niestety chyba nie dowiemy się tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Leczenie trwa ok. 7dni. Można też przyjść do mojej lecznicy w Siemianowicach Śl. tel. 601474588 

 

 

Witam. Nazwy nie podam , bo reklama i badania najpierw muszę dokończyć.

 

 

Pitu pitu zawracanie gitary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałem metodę i niestety lipa.

Ospa nie zniknęła,  a po dwóch tygodniach i podmiance wody nastąpił wysyp ospy i strata heniohusa i skrzynki.

Przed leczeniem rybki miały kilka kropek ale nie było żadnych strat.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×