Skocz do zawartości
Pawcio

Problem z pokarmem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, pytanie kieruje raczej do kolegów którzy nie mają za rogiem dobrze zaopatrzonego sklepu akwarystycznego a mianowicie mam pytanie skąd bierzecie pokarm inny niż suchy taki jak mrożony. W moim mieście są dwa sklepy z akwarystyką ale tylko słodką a z wysyłki to raczej nie wypali. Wiem że są koledzy co mieszkają w małych miasteczkach i z powodzeniem prowadzą swoje baniaki. JAK?. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się tylko na suchym, to po pierwsze, kwestia doboru obsady. Jest plankton i pokarmy dla koralowców w płynie z dosyć długim terminem przydatności. Możesz sam kupić krewetki koktajlowe, czy tygrysie, jakiś filet z dorsza czy inne małże w Tesco, wziąć blender w rękę i przygotować mrożonki.

Pozdrawiam, Marek.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję artemie w sklepie z akwarystyka  słodką i jest git. Jak mają mrożonki to i artemie ściągnąć mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze w jadwigamorska.pl zamówić wysyłkowo. Ja juz kilka razy zamawialem przy okazji zakupów i nie było problemu.

Tapnięte mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak oni to wysyłają że to się nie rozmrozi ? ( do Niemiec )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Lufcik ma racje raczej drogi do Niemiec mrożonka nie przetrwa :). Czyli mogę sam zmielić mrożoną rybę  czy krewetki ze sklepu? a i niektóre pokarmy dla słodkich też smakują rybką tak?. Ale chyba najodpowiedniejsze było by coś żywego artemia jest malutka i trzeba ją hodować a na samym suchym to nikt za długo nie pociągnie chyba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak oni to wysyłają że to się nie rozmrozi ? ( do Niemiec )

Sorki nie zauważyłem ze kolega z Niemiec. Przeglądam przez Tapatalka i nie widać profilu.

Tapnięte mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie z akwarystyką słodkowodną poproś żeby zamówili artemię, myślę że dla nich to żaden problem. Ewentualnie zamówienie z niemieckich stron. Sam się tym nie interesowałem, ale da się samemu założyć hodowlę artemii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×