Skocz do zawartości
Aramisus

Aquael Glossy 120 BIAŁY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w związku z tym, że mam w zamiarze założenie akwarium morskiego, a wątków jest co nie miara mam następujących kilka pytań i mam nadzieję, że Państwo udzielą mi na nie odpowiedzi;)

 

1. Jak w temacie czy akwarium Aquael Glossy 120 Biały można zaadoptować do akwarium morskiego, a jeśli tak to w jaki najrozsądniejszy sposób?

 

2. Czytałem na forum, że można założyć akwarium morskie bez sumpa i filtra zewnętrznego, a jedynie ze skałą i piaskiem żywym, cyrkulatorami, odpieniaczem? (nie ukrywam, że takim sposobem byłbym zainteresowany)

 

3. Wydaje mi się że w tym zestawie jest za mało światła led czy można tam dodać ledowe oświetlenie z innej firmy??

 

Proszę o wyrozumiałość i mam świadomość że sump, sump i raz jeszcze sump to podstawa ale nie mam możliwości na sump;)

 

pozdrawiam ;)

 

P.S - jaki doradzilibyście sprzęt 120x40 lub 100x40 wliczając ?(wszystko prócz skały życia i piasku) limit 2500zł

Edytowane przez Aramisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Domyślam się że GLOSSY podoba Ci się wizualnie- mi tez:) 

 

Ja mam glossy 80 z reefpackiem tunze, ori LEDY zastąpiłem 4 X t5 ze statecznikami plus dolewka tunze, pompa tunze nanostreem i skimmer eheim

 

Zestaw już chodzi kolejny miesiądz jak na razie z dobrym skutkiem

 

Dodam ze do glossy 120 nie wiem jaki zestaw wewnętrzny wejdzie biorąc pod uwagę wzmocnienia szyby tylnej i przedniej

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj dziękuję za informację i tak bardzo mi się ten zestaw podoba:) (faktycznie jest ze szkła opti?:)

 

czy ten zestaw o którym piszesz to taki?

 

Tunze Reefpack 250 ???

 

Oprócz zmiany oświetlenia i tego zestawu coś jeszcze wartego polecenia???

 

oraz czy byłaby możliwość otrzymania jakiś fotek jak to wygląda w komplecie?:)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak reefpack 250, u mnie jest 125l , nie wiem jak on sprawdzi się w twoim, wg mnie szukał bym wiekszego

 

Ma apa 2mpx więc wybacz 

post-4840-0-63562200-1465927091_thumb.jpg

post-4840-0-21089200-1465927102_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że akwa z osprzętem wewnętrznym to niewypał i już mi się cierpliwość kończy co zmienia hobby w irytację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×