Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne zdjęcia! godzina ? ja bym musiał z 24 posiedzieć a i tak takich efektów nie uzyskam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyczaić odpowiednie ustawienia d_canon.gifi wtedy jest już z górki. Z rybami jest problem, ponieważ są w ciągłym ruchuconnie_sharkycircle.gif, z koralami jest o wiele łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyczaić odpowiednie ustawienia d_canon.gifi wtedy jest już z górki. Z rybami jest problem, ponieważ są w ciągłym ruchuconnie_sharkycircle.gif, z koralami jest o wiele łatwiej.

D3000 z KITem więc nie jest łatwo :P Jak jest ostro to ciemno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D3000 z KITem więc nie jest łatwo :P Jak jest ostro to ciemno :D

A jak myślisz, co ja mamteehee.gif , co prawda mam od niego sigme 17-70, ale te zdjęcia były akurat robione obiektywem DIY za 35złbiggrin.gif Natan kiedyś o tym rozwiązaniu pisał i faktycznie sprawdza sie świetnie. Jak chcesz, to mogę Ci wytłumaczyć co i jak.smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem sympatykiem miękkich (co zawsze się może zmienić) ale muszę przyznać, iż masz bardzo ładnie zwierzaki. :good2:

Patrząc na baniak to bardzo ładnie się wykształcił!! Brawo, tak trzymaj!!

Film u mnie niestety nie chodzi :( ale to wina braku praw do nagrania na terenie Niemiec (pewnie jakiś podkład muzyczny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem sympatykiem miękkich

Tym bardziej dziękuje za uznanie.smile.gif

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie smienano.gif ale fakt, też ruskiej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia genialne:) Jak znajdziesz chwilkę to możesz mi podesłać info o tym obiektywie? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cudo to szkiełko - dobrze że mam tak blisko przynajmniej na szkołę przyjadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoti79,szkoły nie prowadzę wink.gif ale na kawę możesz przyjechaćyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odezwę się niedługo i podjadę - jeszcze raz gratuluję baniaczka :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się powstrzymać przed zapytaniem.

Czy nie uważasz, że naso jest ździebko za duży do Twojej kosteczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie, ta ryba nie pływa tak jak np. lineatus za to je na potęgę. Sprzedać mogę, ale zbiornik musiałby być jeszcze raz taki jak mój, winnym przypadku nie widzę sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno się nie odzywałem bo nic się nie działo, ale teraz w akwarium zaszły małe zmiany, wiec parę słów o tym. :)

Jak się ma akwarium trzeba być cały czas czujnym :), ja o tym wiem, a i tak dałem d... :pinch: . Wszystkie parametry miałem przez długi czas bardzo dobre, no3 i po4 na salifercie niewykrywalne. Skończyły mi się testy, a że w sklepie mieli tylko test na no3 to go kupiłem, a o po4 "zapomniałem" na ładnych parę miesięcy, akwarium wyglądało kwitnąco. Jak się można domyślić zaczęły się problemy, gdzie nie gdzie jakieś glony na skałach, niby nic szczególnego ale jednak :mellow: , no3 cały czas 0. Postanowiłem zmniejszyć ilość mikro i makro elementów, a dodatkowo zmniejszyłem ilość wódki dozowanej do akwarium. Glonów przybywało montipory przyblakły, a że chodziła mi po głowie przebudowa skały to postanowiłem to zrobić. Przy okazji przekładki skały zrobiłem duża podmiankę wody, glony nagle zniknęły, tylko montipory wyglądały jeszcze gorzej :wallbash: no3 nadal 0! Kupiłem test po4, zrobiłem i szok 3 a może i więcej jak sie później okazało test no3 którego używałem był walnięty i czego bym nie sprawdzał uparcie pokazywał zero, na nowym teście brakowało skali.

W tej chwili akwarium jest po paru dużych podmianach wody, dozuje tylko spryt i bakterie, montipory odzyskały kolor i zaczęły rosnąc. Po4 -0,50 no3 < 50 :nuke:

Foto

81173951.jpg

61021291.jpg

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zbiorniczek........ ale chyba zmniejszyła ci się obsada rybna??........napisz proszę co to za wargacz? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie największe ryby sprzedałem, a do akwarium trafił wargacz Thalassoma lunare. Od paru dni Lineatus trochę rozrabia, przegania Odonusa Nigera, chociaż jest większy od niego :D

Edytowane przez Piotr34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×