Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy będę potrzebował korzystać z tego serwisu. Jest więcej niż chwalony za szybkość reakcji. A sms są w standardzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak bedziesz ?

w koncu nawet Kargul mowil - "a taki ladny byl... hamerykanski... " :))

co dalej nie umniejsza faktu, ze obsluga posprzedazowa niszowego sprzetu jest bardziej niz gowniana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekujrsz rozbudowanego serwisu w każdym mieście wojewódzkim w tydzień po rozpoczęciu sprzedaży bądź co bądź niszowego produktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szybko:

2900 - podstawa

+ 500 temp i kondukcyjnosc

+ 600 sterowanie sciemnianiem LED

to jest 4K

bez sond jak mniemam.

jesli dodac sondy podstawowe czyli temp, ph i kondukcyjnosc to wyjdzie dobrze ponad 5K

taka sama funkcyjnosc ma profek 3 i to juz z podstawowymi sondami temp i ph, zeby daleko nie szukac tutaj: http://erybka.pl/product-pol-5583-GHL-Profilux-3-1A-Profi-Set.html

nie wspomne o braku dedykowanych pomp perystaltycznych, niszowosci produktu na polskim rynku co wiaze sie z klopotami serwisowymi etc. etc....

az strach pomyslec, co sie stanie jak za rok, czy dwa wysypie sie ktorys modul w tym ustrojstwie. jak wyglada serwis ?

nie to, zebym sie czepial, ale ja osobiscie nie widze sensu w takim zakupie.

powstaje nowy sprzet, ktory wlasciwie NICZYM nie konkuruje z seria komputerow sprawdzonych, majacych dobry serwis, duza dostepnosc czesci, modulow, dosyc czesta aktualizacja oprogramowania etc. etc...

Podstawka za 2899 ma laboratoryjną sodnę ph i temperatury

Moduł VDM sterowanie sciemnianiem LED jest rozszerzeniem o kolejne 4 porty i sterowanie dla Driverów Meanwell, sam APEX ma w sobie 4 porty 1-10V

Dedykowane pompy perystaltyczne są, niedługo będą dostępne w PL

Co do serwisu, to jest już bardzo dobry w EU, a pracujemy nad tym aby był także w PL

Także @sushi daj nam trochę czasu na dopracowanie wszelkich szczegółów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek,

ja na zimno kalkuluje :)

przez pare lat temat troche przerobilem i bez serwisu gdzie jutro, pojutrze moge miec nowa czesc sprzetu bym raczej nie kupil.

siada ci cokolwiek w tym ustrojstwie i czeka cie pare tygodni recznego wlaczania/wylaczania/dolewania/odmierzania/falowania i co tam jeszcze sobie wymyslisz a co robi komputer.

sama wysylka do US tez jest na poziomie polowy ceny modulu

jezeli cos mi pada w profku najdalej jutro jestem w stanie zdobyc wadliwy element (W POLSCE) i to za polowe ceny modulu apexowego.

p.s.

jakie zlacza maja sady pH i temp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili w ciągu 3 dni roboczych możemy mieć każdy element systemu. A jak pisałem, pracujemy nad dostępnością wszystkich akcesoriów "od ręki". Apex ma mniej modułów, także awaryjność jest inna. Złącza sąd są takie jak w profiluksie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem, coś się stało w akwarium to jak jestem o tym informowany gdy nie jestem podłączony do internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można skonfigurować klika rodzajów alarmów, m.in. email, sms, alarm dzwiękowy ( o różnej tonacji w zależności od potencjalnej awarii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem jak podłączyć "to" do internetu i  teraz pytanie, jak się kalibruje elektrodę Ph i czy elektrody innych producentów można  podłączać?

Jak wygląda podłączenie kamerek? Czy problem ze zmiennym IP będzie dalej występować gdy ten komputer ma wbudowany serwer www? Jestem totalnym ignorantem w tej dziedzinie i nigdy nie udało mi się zainstalować kamerki, zawsze zdany jestem na pomoc zewnętrzną.

Czy pomiar zasolenia jest wiarygodny? Czy sonda jest w zestawie? Jak wygląda kalibracja?

Kiedy przewidujecie promocję na ten komputer?

Edytowane przez Jacek56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektrodę ph kalibruje się dwoma płynami kalibracyjnymi 7.00 i 10.00. Inne elektrody można podłaczyć, waże jest złącze.

Co do kamery, to z tego co wyczytałem do te pory na forum apex`a, nie ma większych problemów z instalacją poprzez APEX FUSION, bez względu na stałę czy zmienne ip.

Zasolenie jest wiarygodne, mierzone za pomocą sondy z galwaniczną izolacją (sprzedawana oddzielnie), cyt. "Izolacja galwaniczna dla dokładnych i wiarygodnych wskazań sondy."

Kalibracja za pomocą płynu kalibracyjnego.

Co do promocji, to jak tylko wszystkie dostępne akcesoria będą wprowadzone do sklepu www podamy info o promocji lub promocyjnych zestawach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno jeżeli ph kalibruje się buforami 7 i 10 to jak to będzie działać z reaktorem wapnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło nam poinformować, że jesteśmy po europejskiej premierze systemu dozującego Neptune Syetems DOS (DOS - Dosing & Fluid Metering System).

ns-dos3-500x500.jpg

Co go wyróżnia, to na pewno bardzo wytrzymały silnik krokowy (do 5000 godzin pracy) oraz możliwość podawania nawet 0,1ml płynu.

ns-dos2-500x500.jpg

Jako, że jest częścią systemu, można nim sterować z dowolnego miejsca.

ns-dos4-500x500.jpg
Możliwości jak to przy Neptune Systems są praktycznie nieograniczone. Można np. zaplanować podmianę wody w ściśle określonym czasie i ilości, jedyne co musimy zrobić to przygotować pojemnik na wodę i pojemnik z wodą, resztę zrobi Apex, podawanie na wódki też nie stanowi problemu przy możliwości dozowania od 0,1ml/godz, itp.

Dzięki dwóm połączeniom Aquabus można podłączyć do 10 stacji DOS.

http://www.coralhous...une-systems-dos

A w niedługim czasie dostępny będzie DOS Dual Reservoir - DDR - moduł dwóch 2L pojemników z optycznymi czujnikami cieczy, które poinformują o tym ,że np. kończą się płyny i trzeba je uzupełnić, Apex wyśle nam wtedy sms lub email z informacją. A w połączeniu z systemem da niesamowite możliwości kontroli.
DOS%20Dual%20container%20Neptune%20Syste

http://www.coralhous...neptune-systems

Zapraszamy
Ekipa CoralHouse

Edytowane przez enigma17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×