Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2021.06.02 uwzględniając wszystkie działy

  1. 1 punkt
    Nigdy w życiu 🤭😜 pod większością art. jest podane kto jest autorem, bądź też Bibliografia (jeśli to dzieła zebrane) ja jedynie w większości je tłumaczyłem 🤗 Sam wymyśliłem póki co niewiele 😞 Ale dużą cześć, przez lata moich zainteresowań (oceanem, w tym przypadku) - zbierałem
  2. 1 punkt
    Opsuj, opisuj. Nie uwierzysz, moją pierwszą lekturą tutaj było: Kontinuum węglowe: heterotroficzny bakterioplankton i sieci pokarmowe raf. Niejaki Osmodeusz autorem jest. Język tam użyty, terminy naukowe, spowodowały, że tempo czytania tego artykułu spadło , bo starałem się czytać ze zrozumieniem. Średnio wyszło koniec końców. Ale puenta była jedna, zainspirowany zacząłem czytać i tak czytam po dziś dzień. Wy macie akwaria, a ja jestem czytaczem. Twoją szklanę różę osobiście radziłbym zacząć utylizować, póki ,,oko cieszy". Później może być problem ze zrobieniem zdjęć moim wieloszczetom, na które z niecierpliwością czekam. Zleją się ze szklanymi różami w jedno 🌹. Pewnie czytałaś: https://reefhub.pl/aiptasia/ Odporne na utylizacje, niezrównane w prokreacji i ekspansji... Ale ja to tylko wyczytałem Dobrej nocy wszystkim https://www.google.com/amp/s/magazynakwarium.pl/sklep/aiptasia/amp/ A i jeszcze to fajne, dobranoc.
  3. 1 punkt
    Cieszę się okropnie. Doczekać się nie mogę. Jestem cichym fanem tego wątku, dziękuję za wieczorną lekturę. Lepiej mi się spało😉. Świetny baniaczek, historie o nim opisane czytam z zainteresowaniem, więcej takich kulturalnych wątków a świat będzie piękniejszy.
×