Skocz do zawartości
loccutus

ReefTech LED Lighting MKI codename "Prometheus"

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi zajechałeś z tym panem, hehe. Daj znac prosze co i jak cenowo bedzie wygladac

Pozdrawiam Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam bardzo podobny wymiar bo 115x60x65cm także Marku daj i mi znać co tam szykujecie bo coraz poważniej myślę o zakupie lampki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie sie zapowiada........To chyba rodzinka sie powiekszyla.Ciekawe co Leszek tam wystrugal.

Powodzenia z tymi nowymi maluchami.

Sk :good2:

Edytowane przez SteveK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą już jakieś konkrety w cenach do poszczególnych modeli to proszę na priv.

Pozdrawiam Grzegorz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem o co chodzi ale ja chyba zrezygnuje z zakupu lampek reeftech bo jak narazie dalej czekam nie tylko ja na jakieś konkrety i nic ,strona reeftech podaje opis ale jakiś nie kompletny,mówi sie o modelach takich i takich a realnych fotek nie można zobaczyc,moim zdaniem to pierwsze robi się produkt a potem jego opis i ofertę cenową sprzedazy.Mówi się że bedzie taka z taka mocą czy innymi wymiarami a tu kurde puste słowa,bez obrazy ale mi to strasznie zalatuje partyzantką.

Pozdrawiam Grzegorz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem o co chodzi ale ja chyba zrezygnuje z zakupu lampek reeftech bo jak narazie dalej czekam nie tylko ja na jakieś konkrety i nic ,strona reeftech podaje opis ale jakiś nie kompletny,mówi sie o modelach takich i takich a realnych fotek nie można zobaczyc,moim zdaniem to pierwsze robi się produkt a potem jego opis i ofertę cenową sprzedazy.Mówi się że bedzie taka z taka mocą czy innymi wymiarami a tu kurde puste słowa,bez obrazy ale mi to strasznie zalatuje partyzantką.

Pozdrawiam Grzegorz.

Pisałeś do producenta o informację ? Pisałeś do dystrybutora ? A może warto ? A może mają nawał pracy? A może diody są oryginalne z Japoni ? A może trzęsienie ziemi zatrzymało produkcję ?

Ale tym się nie przejmuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja też czekam:D i mam nadzieje, że się doczekam... bo trzeba mi światła nad nowym baniakiem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie,nie chcemy uprawiać cybulizmu...nowy model musi być dobrze przetestowany i dopiero trafi do ludzi.

Tak to już jest gdy główny inżynier w firnie jest perfekcjonistą :P nie da się tego przeskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi się właśnie podoba żadnej "partyzantnk"i towar" musi być dopracowany a nie testowany na ludziach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zniecierpliwionych przepraszam za 'brak akcji" ale naprawdę wole przytrzymać prototypy kilka tygodni na stole, spokojnie dopracować i przetestować i ze spokojnym sumieniem ruszyć ze serią... zmęczyło mnie już naprawdę robienie na czas, na wariata - takie mieszanie wody kijem bez sensu...za stary sie na to zrobiłem :D

Inna sprawa że testuje sie naprawde kilka rozwiązań dotychczas nie stosowanych w lampach i tu zwyczajnie się nie da szybciej. Trzeba uruchomić, badanego pacjenta zgnębić i pomierzyć czy (a jeśli tak to jak bardzo) mu się zaszkodziło, wyciągnąć wnioski, poprawić.... A to trwa niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi się właśnie podoba żadnej "partyzantnk"i towar" musi być dopracowany a nie testowany na ludziach

I tak coś wyjdzie a to normalna sprawa.Nowe modele samochodów na przykład też mają błędy "wieku dziecięcego" a nawet jadą do warsztatu całe serie,tysiące aut.Każdemu produktowi trzeba dać szansę.Kolega nie kupił lampy led bo awaryjność go wystraszyła więc kupił lampę HQI z AM i .........wylądowała na kilka tygodni w serwisie,hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@loccutus... daj no fotki wreszcie i skrobnij coś o tych lampach od siebie:)

Edytowane przez snakecharner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×