Skocz do zawartości
szybki59

Rafa 200 L

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zasolonych.Mój zbiornik ma półtora roku. 200l plus sump 60l. Nie będę rozpisywał się na temat zbiornika ale na każde pytanie postaram się odpowiedzieć.Sorki za jakość zdjęcia, robione tel. Pozdrawiam Karol z Warszawy. post-5226-0-16368700-1448125691_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Berklej. Co do filtracji odpieniacz to MCE 400.Taki odpieniacz jest w sumpie z tego względu ponieważ na początku odpaliłem zbiornik bez sumpa.Co do odpieniacza świetnie daje sobie radę.Węgiel i absorber fosforanów w ciągłym użytku plus balling.Niedługo zmiana zbiornika na większy bo zaczyna być ciasno. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ten baniak ma pol roku to jak duzs szczepki wkladales, albo co konkretnie dozujesz ze tak to zaroslo.Tylko gratulowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ten baniak ma pol roku to jak duzs szczepki wkladales, albo co konkretnie dozujesz ze tak to zaroslo.Tylko gratulowac.

nie pół ale półtora :)

a w baniaku czysto, ładnie i przyjemnie...

Edytowane przez enigma17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Enigma. Zbiornik ma półtora roku. A korale są od malutkich szczepek. Dla porównania fotka z przed roku i fotka dzisiejsza.pozdrawiam.post-5226-0-19439900-1449776994_thumb.jpg

post-5226-0-96596600-1449777110_thumb.jpg

Sorki za jakość fotek robione tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarz2016

Super. Pozazdrościć. Nie wiem czy kiedyś mi się to uda. Pogratulować. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz tam oświetlenie?, bardzo ładnie to wszystko wygląda, czysciutki zbiornik, pogratulować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzybek. Oświetlenie to t5 6 x 39 w.niedługo przesiadka na większy zbiornik. Ten był zbiornikiem treningowym. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarz2016

Witam

Chciałbym mieć taki zbiornik treningowy. P.S. Wysłałem do Ciebie wiadomość. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium już nie istnieje. Wreszcie przesiadka na większe. Pozdrawiam wszystkich morszczaków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×